Про нас

Ветеринарна клініка «Вет плюс» рада вітати Вас і ваших вихованців на сторінках нашого сайту.

Наша ветеринарна клініка - це сучасний центр, який обладнаний всім необхідним для надання допомоги вашим улюбленцям. Схеми і методики лікування, що застосовуються в нашій ветклініці, перевірені часом і зарекомендували в усьому світі. Наша ветклиника надає своїм відвідувачам якісні послуги і своєчасну допомогу.

Лікування тварин проводиться висококваліфікованими фахівцями, які постійно підвищують свій професійний рівень. Лікарі відвідують ветеринарні конференції і конгреси. Регулярно проводяться збори персоналу, де лікарі отримують інформацію про новітні методи лікування, розглядають всі складні, що вимагають спільної уваги випадки, що відбулися за останні один-два тижні. Ми проводимо лікування тварин, надаємо допомогу кішкам, собакам, птахам, і гризунам.

Ветеринарна клініка Ірпеня «Вет плюс» має в своєму розпорядженні базу даних всіх відвідувань ваших вихованців: підсумки обстежень, проведеному лікуванні і досягнуті результати. При високій якості послуг і відмінному технічному укомплектуванні ми пропонуємо прийнятну і демократичну вартість лікування. Наші фахівці відносяться до ваших тварінх, як до своїх, ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного вихованця. Ми вже багато чого досягли в лікуванні тварин і хочемо більшого: розширення вужчих напрямів діяльності, постійного підвищення майстерності і професіоналізму персоналу, до постійного оновлення існуючої апаратури.

Ми з радістю допомагаємо вашим тваринам бути здоровими.