Ветеринарна клініка в Ірпені!

Ветеринарна клініка в Ірпені - якісне та кваліфіковане лікування з любов'ю до вихованцям.

Кожен господар домашньої тварини знає, що вихованець є повноцінним членом сім'ї. Він вимагає уваги і любові так само, як і діти. Наші вихованці нерідко потребують професійної медичної допомоги та регулярному огляді ветеринара. Наша ветеринарна клініка - надає найширший спектор послуг з ветеринарії жителям Ірпеня, Ворзеля, Гостомеля, Бучі та інших населених пунктів Київської області.

Послуги нашого персоналу в Ірпені включають в себе повний спектр маніпуляцій - від діагностики до складних операцій.

Стоматологічна допомога. Довірте здоров'я зубів Вашого вихованця в надійні руки фахівців нашої клініки. У нас Ви можете проводити регулярні стоматологічні огляди, проводити профілактичні чистки. Ми почистимо зуби Вашого улюбленця з допомогою ультразвуку і спеціальних засобів для чищення. Максимально дбайливо, акуратно - Ваш вихованець не зазнає ніякого дискомфорту.

Діагностика. Будь-то робота з кров'ю, або рентгенівські знімки - наша команда експертів гарантує, що ми зробимо все можливе, щоб здоров'я Вашого улюбленця було відновлено швидко, якісно і з мінімальним стресом для тварини.

Хірургія. Наші висококваліфіковані ветеринари нададуть найкращу хірургічну допомогу. Ви можете бути впевнені, що Ваш вихованець отримає кваліфіковану хірургічний догляд відповідно до його потреб.

Стерилізація. Прогресивні технології, які використовує наша ветеринарна клініка в Ірпені дозволяють стерилізувати тварин максимально акуратно і вже після декількох годин після операції вихованець може повернутися до звичайного життя.

Купірування. Наші ветеринари Ірпеня здійснюють купірування хвостів і вух - процедура, затребувана у власників породистих собак. Після процедури вихованці можуть або відправитися додому, або пройти реабілітацію в стаціонарі.

Реабілітація і терапія. Якщо Вашому вихованцеві потрібно догляд після операції, або до операції - ми пропонуємо кілька терапевтичних і реабілітаційних послуг. Ми забезпечимо все необхідне для якнайшвидшого одужання Вашої тварини.

Чіпування. Мікрочіпування може знадобитися в різних ситуаціях - для участі у виставках, для перетину кордону з твариною, а також для пошуку в разі пропажі Вашого улюбленця. В нашій ветклініці в Ірпені ми надаємо послуги з мікрочіпування, щоб допомогти забезпечити безпечне і здорове повернення Вашого домашньої тварини додому.

Аптека. Вам не потрібно витрачати час на пошуки необхідних ліків і кормів, оскільки все необхідне є в аптеці нашої клініки на вул. Давидчук, 42 в місті Ірпіні. Тільки якісна продукція від кращих в світі виробників - для здоров'я і краси Ваших улюбленців.

Зателефонуйте нам за вказаними на сайті телефонними номерами щоб записатися на прийом, або проконсультуватися щодо виконання тієї, чи іншої процедури. Цінова політика нашої клініки Вас приємно здивує.

Чекаємо Вас в нашій ветклініці в Ірпені щоденно з 10:00 до 22:00 без вихідних.