Хірургічні процедури

Грижі

Грижа - характеризується випаданням внутрішніх органів через патологічне або природний отвір, при чому оболонка виступає, яка вистилає анатомічну область.У собак бувають такі види гриж: промежинні, міжхребетні (дископатия у собак), пахові пупкові грижі.

 

Кесарів розтин

Кесарів розтин - це операція примусового вилучення плодів з вагітноїматки шляхом розтину черевної стінки.

Кесарів розтин проводять у тих випадках коли всі можливі терапевтичні заходи не допомагають і єдиним виходом є операція.

Купірування вух і хвостів

Купірування вух і хвостів - це послуги, які затребувані заводчиками породистих собак. Завдяки цій косметичної операції, тваринам надають екстер'єр відповідно породі.

Уретропластика

Сьогодні дуже часто можна зустріти урологічний синдром у кішок, яке характеризується закупоркою уретри і сечовивідних шляхів. Непрохідність викликана камінням які закупорюють канали і не дають сечі вільно виділятися. Це захворювання дуже небезпечно і вимагає негайного втручання лікаря. Існує така операція уретротомія, яка проводиться разом з кастрацією вихованців.

Видалення новоутворень

Сьогодні домашні улюбленці все частіше стикаються з новоутвореннями. Пухлини тварин діляться так само як і у людей на доброякісні та злоякісні. Причини різні, лікарі вважають, що в освіті пухлин має значення спадковість, запальні процесті в організмі, і гормональні порушення.

Стерилізація

Стерилізація - це операція на припинення функції статевих залоз самок. Оптимальний вік стерилізації - 6-8 тижнів. Для здоров'я тварини стерилізація не несе будь-яких серйозних порушень, а на рахунок психіки тварини, будь-яке хірургічне втручання є стресом для улюбленця.

Кастрація

Кастрація - це операція, яка спрямована на припинення функції статевих залоз, цю операцію з лікувальною метою виконують при таких показаннях: операциях інтравагінальних гриж, травмах сім'яників, їх запаленні, новоутвореннях, варикозному розширенні вен сім'яного канатика, при водянці загальної піхвової оболонки.

Підписатися на Хірургічні процедури