Інвазійні (паразитарні) хвороби

Лікування підшкірного і вушного кліща

Часто в ветеринарні клініки звертаються з проблемами шкіри у тварин. У багатьох випадках ставлять діагноз підшкірний кліщ. Ознаки підшкірного кліща схожі грибкових і бактеріальних захворювань.

Обробка тварин від гельмінтів (дегельмінтизація) глистів

Дегельмінтизація - це лікувально-профілактичний захід, спрямований на оздоровлення або профілактику паразитозов у ​​тварин. Це невід'ємна частина турбот про Ваш вихованця, що підтримує його здорову життєдіяльність, про яку не варто забувати.

Обробка тварин від волосоїдів

Волосоїди - паразити ссавців, які відносяться до загону пухоедов. Волосоїдів прикріплюються до поверхні шкірних покривів, локалізуються в шерсті. Харчуються клітинами епідермісу, кров'ю, лімфою, виділеннями сальних залоз, відмерлими клітинами епітелію.

Обробка тварин від бліх

Блохи - стрибають комажі, які живуть на тварин. Вони харчуються кров'ю, відкладають велику кількість яєць на шерсть тварин. Часто їх можна зустріти на килимках, і інших предметах.

Обробка тварин від кліщів

З приходом весни і першого тепла, для собак та інших тварин є небезпека підчепити кліща, який є переносником багатьох захворювань. Комахи є переносниками багатьох небезпечних захворювань, таких як нейроінтоксикації (кліщовий параліч) бореліоз (Хвороба Лайма), бабезиоз (піроплазмоз), ерліхіоз, гепатозооз, плямиста лихоманка, туляремія.

Підписатися на Інвазійні (паразитарні) хвороби