Терапевтична допомога

Порушення обміну речовин

Багато захворювань, які зустрічаються серед тварин тісно пов'язані з порушеннями метаболізму.

Хвороби нервової системи

Хвороби нервової системи умовно поділяють на хвороби органічного і функціонального характеру.

Хвороби сечової системи

Органи сечової системи відіграють велику роль в організмі тварини. Виконує роль саморегуляції в осморегуляции, підтримці водного балансу і концентрації іонів натрію, калію, хлору, кальцію, фосфору та інших елементів; виведенні кінцевих продуктів обміну і сторонніх для організму речовин.

Хвороби печінки

Печінка не тільки важливий орган в системі травлення, але і обмінних процесів, кровотворення, захисту організму від надлишків шкідливих речовин, підтримання в фізіологічному рівновазі факторів ендокринної та імунної регуляції, контролю діяльності серцево-судинної системи та ін.

Хвороби травної системи

Захворювання травної системи - найпоширеніші захворювання домашніх тварин, з якими звертаються до ветеринарів. Першими ознаками захворювання травлення є відмова від корму, млявість, апатія, пізніше виникають блювота і діарея.

Хвороби дихальної системи

Хвороби дихальної системи класифікують за анатомічному принципі, їх підрозділяють на дві групи - хвороби верхніх дихальних шляхів - риніти, ларингіти, трахеїти і хвороби бронхів, легенів і плеври - бронхіти, пневмонії, плеврити, пневмоторакс, гідроторакс, емфіземи.

Хвороби серцево-судинної системи

Хвороби серцево-судинної системи широко поширені серед тварин усіх видів. Їх класифікують на чотири групи:

Підписатися на Терапевтична допомога