Чіпування тварин

Сьогодні чіпування тварин - найбільш сучасна інноваційна і перспективна технологія ідентифікації домашніх і екзотичних тварин.

Вона була вперше розроблена в 1989 році для використання в сільському господарстві. У наш час чіпування тварин знайшло широке застосування серед домашніх і екзотичних тварин.

Перед процедурою необхідний огляд ветеринарного лікаря, є єдине обмеження - не рекомендується проводити чіпування хворих або ослаблених тварин. При проведенні процедури не потрібно якої-небудь спеціальної підготовки тваринного або знеболювання. Для імплантації електронного мікрочіпа використовується підшкірний спосіб введення за допомогою спеціального одноразового ін'єктора з голкою, який поставляється в комплекті з мікрочіпом в індивідуальній упаковці. Впроваджений під шкіру мікрочіп протягом тижня оточується-тканинної капсулою, він не відторгається і не переміщається, оскільки стає частиною підшкірного шару, не викликаючи жодних неприємних відчуттів у тварини. Втратити, пошкодити або підробити такий електронний мікрочіп неможливо.

Після введення чіпа, реєструють в загальній базі електронної ідентифікації тварин. У неї заносять найбільш повну інформацію про тварину, тому власнику, який збирається чипувати собаку або кішку, необхідно мати під рукою свій паспорт. Дані, що заносяться в базу, суворо конфіденційні.

Чіпування домашніх тварин

Чіпування - проста, але ефективна і сучасна процедура, яка дозволяє ідентифікувати домашніх або екзотичних тварин. Вона полягає в приміщенні під шкіру тварини мікрочіпа - це крихітна електронна плата, яка має унікальний ідентифікаційний номер. Цей номер можна вважати спеціальним сканером.

Як проходить чіпування

Чіпування можна зробити для безлічі різних тварин, включаючи коней, собак, кішок, тхорів і більшості інших ссавців. Обмеження для процедури - хвороба і ослаблення організму тварини.

Перед процедурою ветеринар тільки виконає огляд вихованця. Знеболювання і будь-яка спеціальна підготовка не потрібні. Чіпування домашніх тварин виконується спеціальним одноразовим ін'єктором, який поставляється в комплекті з чіпом в індивідуальній упаковці.

Після ін'єкції чіп реєструють в загальній базі електронної ідентифікації тварин, а також вписують дані власника, тому з собою потрібно мати паспорт.

Болюча процедура?

Більшість тварин легко переносять чіпування, за рівнем дискомфорту вона порівнянна із взяттям крові для аналізу. Сама ін'єкція займає секунди.

Протягом тижня після процедури чіп оточується сполучними тканинами організму тварини, що запобігає відторгнення і переміщення мікросхеми. Надалі це не викличе ніяких неприємних відчуттів у вашого вихованця. Такий чіп можна буде втратити, пошкодити або підробити.

Якщо ви хочете дізнатися, скільки коштує чіпування тварин в Ірпені, Бучі, Ворзелі або Гостомелі, просто зателефонуйте нам - відповімо на всі ваші запитання і запишемо на процедуру.