Обробка тварин від кліщів

З приходом весни і першого тепла, для собак та інших тварин є небезпека підчепити кліща, який є переносником багатьох захворювань. Комахи є переносниками багатьох небезпечних захворювань, таких як нейроінтоксикації (кліщовий параліч) бореліоз (Хвороба Лайма), бабезиоз (піроплазмоз), ерліхіоз, гепатозооз, плямиста лихоманка, туляремія. Велика кількість кліщів на тілі тварини може привести до анемії.

Після укусу комахи може пройти кілька годин і у тварини спостерігаються перші ознаки захворювання, тому потрібно знати які захворювання переносяться комахами, щоб вчасно звернутися до лікаря і надати допомогу.

Сьогодні на ринку існує велика кількість засобів, які захищають ваше тварина від зараження ектопаразитами, Однак жоден препарат не дасть вам 100% гарантії захисту, але хоча б знизить ризик зараження.

Давайте розглянемо деякі з них:

Захисні комбінезони, які пошиті зі спеціальних легких тканин, з гумками і кишеньками-пастками, не дозволяють кліща повзати в прикріпитися до шкіри.

Спреї - інсектоакарицидні кошти спрямовані на винищення бліх і кліщів. Хороші засоби, проте мають ряд недоліків. Спрей повинен наноситися в добре провітрюваних місцях, на відповідні ділянки тіла, також потрібно стежити за тим, чи добре висох спрей, а ще важко вирахувати дозу, хоча в інструкції є розраховане кількість натискань, однак не завжди можна правильно обробити тварину. Є й ряд протипоказань застосування: не можна застосовувати вагітним і годуючим самкам, молодим тваринам в основному до 3 тижневого або місячного віку, а також ослабленим тваринам. В Україні широко поширені такі засоби як Фронтлайн, Больфо, спреї від Бефар, а також ряд українських виробників (Бар'єр, Фіпроніл і інші).

Нашийники від кліщів і бліх, які відлякують паразитів, але не вбивають. Його дія настає через кілька днів після його одягання. Деякі з них діють від 5 до 8 місяців, проте вони можуть діяти і менший період часу, тому рекомендують їх вчасно міняти. Такі нашийники бувають різного кольору з різними діючими речовинами, а також зі стразами і іншими прикрасами. Зараз дуже популярні нашийники Кілтікс, Форест, Больфо, Бефар і інші.

Разом з нашийником рекомендують застосовувати крапельки від бліх. Зараз є велике різноманіття таких крапель, обробка проходить за кілька хвилин, на холку і по хребту виливають вміст піпетки і захист на місяць забезпечено. Однак ми повинні пам'ятати, що жоден препарат не дає 100% гарантії захисту, але крапельки є більш надійні.

Не можна застосовувати такі препарати молодим тваринам до місячного віку, вагітним і лактуючим самкам, послабленим тваринам, і тваринам, схильним до алергій на речовина яке входить до складу препарату.

Сучасний ринок препаратів дає можливість придбати різні види крапель, різних країн виробників. Багато власників рекомендують краплі від фірми Баєр (Адвентейдж, Адвантікс), краплі від Бефар, а також американські крапельки Гарц і також від вітчизняного виробника (Бар'єр, Прайд).

Щоб забезпечити захист вашого домашнього улюбленця потрібно також враховувати місця вигулу тварин, найчастіше кліщі зустрічаються в лісо-паркових зонах, територіях з високою травою. Найкраще прогулюватися з домашнім вихованцем в місцях зі скошеною травою.

Потрібно забезпечити тварині безпечне місце вигулу, наприклад, обгородженої двір, який попередньо оброблені акарицидними засобами, а також не допускати проникнення на територію необроблених сторонніх тварин.

Після кожного вигулу обов'язково оглядати улюбленця і при наявності кліща краще звернутися до лікаря, щоб попередити захворювання тварини.

У ветеринарній аптеці нашої клініки ви можете придбати всі необхідні засоби для захисту вашого улюбленця. Ми пропонуємо послугу обробки тваринного безпосередньо в клініці.

Нещодавно в продаж вийшло нове засіб проти бліх та кліщів - ультразвуковий відлякувач кліщів TickLess. Ультразвуковий пристрій безпечний для тваринного за допомогою ультразвукових хвиль відлякує бліх і кліщів. Ультразвук блокує сенсорний апарат паразитів, відлякуючи їх і змушуючи триматися на відстані. Абсолютно нетоксичний, не виділяє ніяких хімічних речовин і запахів, є екологічно безпечним. Завдяки невеликій вазі, габаритам і зручному кріпленню не обтяжить вашого вихованця. Генератор зі змінною частотою ефективний проти всіх видів кліщів, а також має протиблошині дію! Має дуже тривалий час роботи від вбудованої батареї (до 10-12 місяців!). Індикатор активності підкаже поточний стан пристрою. Виготовлений в міцному водонепроникному корпусі.

Не має протипоказань до застосування. Особливо підходить для тварин, ослаблених хворобою або з якими грають діти, для цуценят і кошенят, для старих, вагітних і годуючих собак і кішок.

У нашій клініці Ви можете придбати це диво - пристрій. Приходьте питайте!